Tuzla Kurye Hizmetleri
Posted on: Eylül 7, 2014, by : Moto Kurye
Moto Kurye İstanbul Anadolu Avrupa Yakası
Tuzla Kurye
Tuzla Kurye

Tuzla Kurye

Biz Tuzla Kurye servisinde de 1 numarayız!

Tuzla kurye hizmetimiz, ilçenin her semtine ve mahallesine en hızlı ve güvenli şekilde teslimat sağlamaktadır. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde ya da işiniz acil olduğunda biz her zaman yanınızdayız. Tuzla’nın gelişen sanayisi ve ekonomisi yoğun bir iş potansiyeli sağlamaktadır. Bu yoğunluğa rağmen %100 müşteri memnuniyeti sağlarken, portföyümüzü artırmaya devam ediyoruz.

Hala Tuzla moto kurye hizmetimizi denemediyseniz geç kalmış sayılmazsınız, bizi aramanız yeterli. Size en hızlı ve hesaplı hizmetin garantisini veriyoruz. İstanbul’un her bölgesinde olduğu gibi Anadolu yakasında da 1 numarayız. Tuzla bölgesi, Kartal bölgesi, Pendik bölgesi, Gebze bölgesi, Ataşehir bölgesi ve Kadıköy bölgesinde bulunan  istasyonlarımız ve Kozyatağı, Dudullu, Ümraniye gibi ilçelerde bulunan gezici araçlarımızla anında kapınızdayız.

Tuzla’da motorlu kurye denilince ilk akla gelen firma olmanın, sektörün en hızlısı ve en hesaplısı ünvanını müşterilerimizin takdiri sonucunda kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Motokuryecim ailesi olarak motor kurye hizmetinde öncü olmaya devam edeceğiz. Express kurye hizmetimiz, gece, gündüz, bayram, resmi tatil dinlemeden VIP kurye hizmeti kalitesinde standart fiyatlara hizmet vermeye devam ediyoruz.

İsterseniz ana sayfamızdan standart fiyatlarımızı, isteseniz de telefonla arayarak özel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Bilgi vermek için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Hatta dilerseniz size piyasa fiyatları konusunda da hiçbir karşılık beklemeden bilgi verebiliriz. Bu hizmet için de herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Tek dileğimiz siz değerli müşterilerimize elimizden geldiğince yardımcı olmak.

Sabiha Gökçen havaalanına olan yakınlığımız sebebiyle, özellikle uçağa gönderi yetiştirmek isteyen müşterilerimize, pasaportunu unutan ve uçağını kaçırma tehlikesi yaşayan müşterilerimize, hayati önemdeki evraklarını saatinde yetiştirmek isteyen müşterilerimize sayısız kereler hizmet verdik. Özellikle bu konudaki tecrübemiz, bizi diğer firmalardan ayıran ve tercih edilmemize sebep olan en önemli etkenlerden sadece birkaçıdır.

Ulaştırma Bakanlığına ait verilere göre sektörümüz her yıl daha da büyümektedir. Dolayısıyla rekabet de aynı oranda artmaktadır.  Fakat biz Motokuryecim olarak bu rekabetten çekinmiyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ile kendimize olan güvenimiz tam olarak müşterilerimize en kaliteli hzmeti sunmaya devam ediyoruz.

Bizi arayın ve kaliteyi ucuza temin etmenin hazzını yaşayın!