Acil Kurye Hizmetleri
Posted on: Ocak 3, 2016, by : Moto Kurye
Acil Kurye

Acil Kurye Hizmetleri

Express Kurye

Kurye Bildiğiniz Gibi ürün ve evrakların en iyi şekilde yerine teslim edilmesi firmanız açısından ekonomik kazanç ve prestij demektir. Kurye hizmeti konusunda taşımalarınızı en hassas şekilde yapmaktayız. Online satışlarınızda aynı gün teslim konusunda sizlere tam destek sunmaktayız. aynı zamanda önemli evrak ve hediyelerinizi zamanında yerine ulaştırmaktayız. Acil Kurye teslimatları söz verdiğimiz saate yerine ulaşmaktadır. Taşımalarınız firmamızın garantisinde yerine teslim edilmektedir…. Trafikte arabayla gidemeyeceğiniz yerlere bizi tercih edebilirsiniz.
Anında acil kurye gelir ve göndereceğiniz yere hızlı bir şekilde ulaştırır…

Her türlü boyuttaki postalarınız acil kurye tarafından alınıp araba ya da daha büyük araçlarla yerine ulaştırılır. Bütün gün ve gece hizmet vermeleri de ayrı bir olanak sağlar müşterilerine.

Özellikle ilaç firmaları, hastaneler içinde kullanıma açıktır. Gelişen ve büyüyen ülkemizde gerçekten iyi ve gerekli bir hizmet olarak görülüyor. Üstelik seçme hakkına da sahipsiniz. Ne şekilde, ne zaman ve nasıl istiyorsanız o şekilde ulaşım sağlanıyor.

Yaya kuryeler, motorlu kuryeler, arabayla hizmet veren kuryeler sizin isteğiniz doğrultusunda hizmet veriyorlar. İşlemleriniz güvenli ve seri bir şekilde tamamlanıyor.

Zamanın hızına ayak uydurmak, ekonomik olmak ve trafik çilesiyle baş etmek için bütün şirketlerin kullandığı hizmet kurumudur acil kuryeler. Express kurye, acil kurye, gece kuryeleri gibi teslimatın yapısına, ebadına ve zamanına göre düzenlenir. Adından da anlaşılacağı gibi hız gerektiren ve çabuk ulaşması gereken postalarınız için bu sistem oluşturulmuştur.

Acil Kurye  gönderileriniz hızlı kurye personeli ile adresinizden alınır gitmesi gereken adreslere  teslim edilir.Bu gönderinin kurye fiyatı normal kurye gönderisinin 2 katıdır. Express kurye  zaman süresi uzaklığa bağlı olarak 30 dk ile 90 dk arasında teslimat yapılır.